Taş Duvar Kaplama Sistemleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
Tas duvar kaplama sistemleri

Taş Duvar Kaplama Sistemleri


Taş duvar kaplama paneli ürünleri, doğal taş duvar kaplamalarının en iyi biçimde yapılmasının sağlamaktadır.

Son yıllarda modern evlerde karşımıza çıkan taş duvar kaplama sistemleri birçok kişiyi şaşırtıyor. Özellikle ağır görünümüyle ortaya çıkan bu ürünler, aslında çok hafif sistemlerdir. Taş duvar kullanılan birçok ürün arasında kaplama sistemlerinin tercih edilmesi hız kazandı. Çünkü ev yenilemek, yeni ev üretmek ve ısı yalıtımı sağlamak için en pratik yollardan biri bu strafor panellerdir. Mekanınız ısınmıyorsa hem duvarlarınızı güzelleştirmek hem de ısı yalıtımının sağlanması için bu ürünler kullanılır. Üstelik sprey boyalarla boyanabilen ve yüzlerce farklı çeşidi olan bu ürünler her zevke hitap eder.

 

Taş Duvar Kaplama Sistemi İçeriği

 

Köpük dediğimiz straforlardan üretilen taş duvar kaplama sistemlerihafif ve kolay kullanılabilirdir. Demonte olabilme özelliği olan bu ürünler, taş duvar kaplamalarının en iyi biçimde yapılmasının sağlanmasıdır. Duvarların dekorasyonu ve en iyi şekilde yapılması için ihtiyacınız olan tüm sistemleri yapan inşaat sektörü yetkilileri bu malzemeleri son dönemde sık sık kullanmaya başlamıştır.

 

Evin her duvarında ya da bazı duvarlarında uygulanabilen bu paneller, bazen TV üniteleri ve şöminelerin arkalarında da tercih edilir. Uzakdoğu menşei ürünlerde sticker şeklinde yapışkan özelliği vardır. Bu ürünler kullanışlı ve yeterli değildir. Yalıtım da sağlamazlar. Ancak bizim ürünlerimiz tamamen yerli malı olup strafordan üretilmektedir. Bu yüzden birden fazla kereler kullanılabilirler.

 

Bütün Oda Kaplanabilir

 

Herhangi bir iç mekanın tamamı kaplanabilir. Özellikle alan kullanımı fazla olması gereken yerlerde sık sık tercih edilen strafor duvar sistemleri, fiyat açısından ekonomiktir. Bu yüzden restoran ve kafe tarzı butik yerler için idealdir. Dayanıklı malzemelerden üretilen ve uzun süre kullanılabilen straforlarla mekanın ısınması kolaylaşır, yazın çok sıcak olması önlenir. Profesyonel ustalar tarafından aynı gün içinde uygulanabilen bu sistemler görsel olarak harika görünür.

 

Fiyat Avantajı Vardır

 

Taş duvar kaplama sistemleri fiyat açısından da avantajlıdır. Son derece özel bir çalışma sistemi bulunan ve ekonomik olarak kolaylık sağlayan sistemin kurulumunda deneyimli olan uzmanlar montaj işini kısa sürede yapar. Isı, nem ve toza karşı dayanıklıdır. Toksik madde içermez.

+90 0212 803 25 79