Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Piks stone

Hakkımızda


Piks Stone firması olarak dekoratif panel çeşitleriyle fark yaratan tasarımları müşteri kitlemizle buluşturduk.

Dekoratif paneller konusunda 2012 yılından beri hizmet veren Piks Concept, yenilikçi bir mekan yaratmak isteyenlere yardımcı oluyor. Kolay yapılan uygulamalar sonrası, metrekare bakımından fazla olan yerlerde bile hafif olması, iç mekanlar için ideal hale gelen panel kaplamaları tercih edilir hale getirmiştir. Müşteri odaklı bir çalışma sistemi benimseyen firmamız, markasına yakışır çalışmalarıyla ev ve iş yerlerinde farklı tasarımlar yaşamak isteyenler için hizmet vermektedir. PİKS CONCEPT olarak mutlu müşterilerimize mutlu yaşam alanları yaratarak, hizmette mükemmelliğe ulaşmayı ilke edindik.

 

2012 yılından bugüne geçen zaman diliminde Kanada, Fransa, Hollanda, Almanya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs, Belçika ve Dubai gibi birçok ülkeye ihracat yapan bir firma haline geldik.

 

Misyonumuz

 

Kaliteli ve dayanıklılığı kadar şıklığıyla da dikkat çeken firmamız, son derece önemli olan iç mekan dekorasyonunda tercih edilen dekoratif taş panel üretimiyle farklı mekanlar yaratmaktır. Taş, tuğla, beton gibi panellerle mekanlara değişik tasarımlar yaptırmak isteyenler için en farklı ürünleri üreterek Ankara merkezli hizmet vermeye başladık. Bu farklılıkları sürdürmek için diğerlerinden farklı olarak özgün stilimizle sektörde yer edindik.

 

Vizyonumuz

 

Yenilikçi ve zengin bakış açımızla dikkatleri üzerine çekeceğimiz birçok rakibimizi bile kendimize hayran bıraktık. Böylece iyi bir iş çıkarmanın sonucunu mutlu müşterilerimizin geri dönüşleriyle öğrendik. Müşteri memnuniyetini her daim sürdürmek istediğimiz için her zevke hitap eden sonuçların alınmasını sağlıyoruz.

 

Her uygulamamız farklı bir başarıyı öne çıkardığı için beğeni sahiplerine farklı özellikleri bulunan iç mekanlar yarattık. Bugün yurt dışında birçok ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizle, dikkat çekici bir marka haline geldik. Müşteri memnuniyeti ile ahşap, beton ya da taş dekoratif panel çeşitleriyle fark yaratan tasarımları müşteri kitlemizle buluşturduk. Fiber taş kaplama, Dekoratif taş duvar kaplama gibi birçok sistemi özenle üreten ekibimiz, memnuniyetinizi garanti edecek bir hizmet sunmaktadır.

 

Hizmet Standartlarımız

 

Hizmetlerimiz her türlü müşterimizi memnun etmek üzerine kurulmuştur. Bu süreçte sipariş veren tüm müşterilerimizi memnun edecek hizmetler sunuyoruz. Her bir müşterimize en iyi hizmeti vermek için özen gösteriyoruz. Dekoratif taş duvar sistemlerinde uzman olan bir marka olmak adına, tek önceliğimiz müşteri memnuniyetimiz olmuştur. 

+90 0212 803 25 79