Fiber Panel Taş Kaplama

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Fiber tas kaplama paneli

Fiber Panel Taş Kaplama


Fiber taş kaplama panelleri iş yeri veya evinizin, mağazanızın duvar kısımları veya farklı bölgelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Fiber taş panel kaplama boya ve izolasyon derdi olmadan evinizin dekore edilmesini sağlar. Yağmur, güneş ve sıcaklık gibi etkenlerden etkilenmeyen bu sistemler sayesinde toksik madde söz konusu olmadan mekanın yenilenmesi sağlanıyor.

 

En güzel özelliklerinden biri de sprey boyayla boyanabilir olmalarıdır. Ayrıca ses geçirmeyen modelleri de vardır ve bu son derece tatmin edici uygulamaların yapıldığı bir durumdur. Isıya dayanıklı olmaları nedeniyle soğuktan etkilenen mekanları da ısıtmanın kolaylaşmasını sağlar. Duvar kaplama ve ısı yalıtımı yaptırmak için zaman almayacak bir çözüm aradığınızda şık duvar panellerini kullanabilirsiniz. Taş panel kaplama seçeneklerini değerlendirmek istediğinizde ustanız size kısa sürecek bir uygulama iletecektir. Zaman kısıtı olunan mekanlarda çoğu zaman aynı gün içinde taş panel kaplama yapılabilir.

 

Fiber Taş Panel Modelleri

 

Tekrar demonte edilebilme özelliğine sahip olan fiber taş panel modelleri, ısıya dayanıklı, ses geçirmeyen ve toksik madde içermeyen modellerle dikkat çekiyor. İnşaat sektöründe özel bir edinmeye başlayan bu panellerin kullanım kolaylığı, birçok konut projesinde taş panellerin tercih edilmesini sağlıyor. Fiber taş panel modelleri arasında bulunan birçok ürün, duvara 3 boyutlu bir taş görünümü efekti vermek için kullanılır. Şömineli bir salonda bu tür bir duvarın tercih edilmesi oldukça etkileyici görünecektir.

 

Geleneksel Taş Evler İçin İdeal

 

Geleneksel taş ev mantığıyla hareket edenler için ideal olan bu ürünleri bir odanın tüm duvarlarına ya da sadece bir duvarına kullanmak mümkün oluyor. Yemek masası, mutfak ya da banyo bölümlerinde dekoratif bir tamamlanma sağlaması açısından bu ürünlerin sık sık uygulandığını da biliyoruz. Uygulamanın memnun edici sonuçlar vermesi açısından mekana özel ölçülerde üretilen panelleri alınıyor. Taşınma gibi durumlarda ise yerinden çıkarılabilen panelleri keserek yeni mekana uygulamak mümkün oluyor.

 

Fiber Taş Panel Uygulamaları

 

Fiber taş panel uygulamalarının tercih edildiği birçok mekanda çoğu ısınma şikayetlerinin de giderildiği tespit edilmiştir. Özellikle müstakil konutlarda tercih edilen ısı yalıtımı alternatiflerinden biri olan taş panel uygulamaları, duvarlara şık bir görünüm kazandırmakla birlikte, ısı kontrolü de sağlamaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri tercih edildiğinde güvenle kullanılan taş panel duvarlar görsel açıdan da memnun kalınan sonuçlar alınması için hizmetinizdedir.

+90 0212 803 25 79