Dekoratif Duvarlarla İçiniz Rahat Etsin

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
dekoratif tas kaplama

Dekoratif Duvarlarla İçiniz Rahat Etsin


Dekoratif taşların estetik görünümlerinin yanı sıra işlevsel özellikleri de vardır. Taş kaplama, duvar ile mekan arasında bir bariyer oluşturacağı için ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Dekoratif taş kaplama, doğal taş görünümünü çoğaltmak için üretilmiş dekoratif yapı malzemesidir. Taş kaplama hafif bir beton karışımının farklı stillerdeki kauçuk formlara dökülmesiyle üretilir ve daha sonra gerçek taşa benzeyen renklendirme işlemi ile boyanır. Üretilen taş kaplama daha sonra özel harçlarla duvarlara tutturulur. dekoratif taş kaplama ürünleri hem profesyonel hem de kendin yap profesyonellerince iç ve dış mekanlara monte edilebilir. Üretilen kaplama çok ekonomiktir. Hafifliği, duvar bağlarına ya da altlıklara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve yapımını daha kolay ve ucuz hale getirir.

 

 Renk Çeşitliliği Fazla

 

 Taş kaplama, doğal taştan çok daha küçük bir atık faktörüne sahiptir. Tasarımların ve renklerin çeşitliliği, kaplama taşının tüketiciye doğal taştan daha fazla talep görmesini sağlar. İnşaatta doğal taş kullanmanın en büyük dezavantajı, ağırlığından dolayı kesme ve taşıma masrafıdır. Taş kaplama ise tercih edilen modern taş işçiliğimiz haline geldi. dekoratif taş kaplama doğal taştan olduğu kadar sentetik taştan da yapılabilir. Doğal taş kaplama, tutarlı bir kalınlık ve ağırlıkta kesilmiş olan gerçek taştan yapılmıştır.

 

 Kaplamanın İşlevselliği

 

 Dekoratif taşların estetik görünümlerinin yanı sıra işlevsel özellikleri de vardır. Taş kaplama, duvar ile mekan arasında bir bariyer oluşturacağı için ısı ve ses yalıtımı sağlar. Bu da kullanıcının enerjiden, dolayısıyla paradan tasarruf etmesine yardımcı olur. Taş kaplamalar, iç mekanlarda genellikle televizyon ünitesinin arkasında kullanılır. Bu da hem göze hem de işlevselliğe hitap eder.

 

 Dekoratif Taş Kaplama İnsan Yapımıdır

 

 Dekoratif taş kaplama, doğal taşların rengini ve dokusunu simüle etmek için kalıplanmış ve renklendirilmiş çimento, hafif agregalar ve pigmentli boyalar kullanılarak üretilen insan yapımı bir üründür. Geleneksel doğal taştan veya tam tuğladan çok daha hafiftir. Ürünün gerçekçi görünümü, taşın popülerliğinin bir numaralı nedenidir. Uygulama yaptırmak istediğiniz alanda renk tutarlılığı önemliyse, dekoratif taş akıllıca bir seçim olacaktır. Bu modellerin hafifliği ve düz sırt tasarımı nedeniyle montajı kolaydır ve genellikle doğal taştan daha ucuzdur. Genellikle elli yıl garantilidir. Bu da bir kişinin çok uzun yıllar boyunca ürünü kullanmasına olanak tanır.

+90 0212 803 25 79